Authorize.net CIM Manager (1.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Development
az: Develop

en: Country
az: Ölkə

en: State
az: Dövlət

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər
