Author Pane Popup (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Position
az: Vəzifə

en: Sort by
az: Sırala

en: Show
az: Göstər

en: Style
az: Stil

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Hide
az: Gizlət

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı
