Author Pane Popup (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Focus
lt: Fokusas

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Event
lt: Įvykis

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Method
lt: Būdas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Position
lt: Pozicija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Show
lt: Rodyti

en: Red
lt: Raudona

en: Style
lt: Stilius

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Hide
lt: Slėpti

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Upload Image
lt: Įkelti vaizdą

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Light
lt: Šviesi

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Dark
lt: Tamsiai
