Auto Translation (1.4.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: ID
is: Kenni

en: Node
is: Nóða

en: Block
is: Blokk

en: Published
is: Birt

en: API Key
is: API Lykill

en: Media
is: Margmiðlunarefni
