Auto Translation (1.4.5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: ID
ne: परिचय

en: Node
ne: नोड

en: Block
ne: ब्लक

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Media
ne: मिडिया
