Auto Translation (1.4.9) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Node
mn: Зангилаа

en: Block
mn: Хавтан

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
