Autocomplete Deluxe (2.0.5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Contains
az: Tərkibində

en: Starts with
az: ilə başlayır
