Autocomplete Deluxe (2.0.7) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Size
ar: الحجم

en: None
ar: لا شيء

en: Contains
ar: يحتوي

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Limit
ar: حد

en: Route Name
ar: اسم الطريق
