Automated Logout (8.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: User
te: వాడుకరి

en: About
te: గురించి
