Automated Logout (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: User
it: Utente

en: Warning
it: Avviso

en: Customize
it: Personalizza

en: About
it: Informazioni

en: Button text
it: Testo del bottone

en: Redirect url
it: URL di reindirizzamento
