Automated Logout (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: User
fr: Utilisateur

en: Warning
fr: Avertissement

en: Timeout value in seconds
fr: Délai d'expiration en secondes

en: Enable logging of automatically logged out users
fr: Activer l'enregistrement des utilisateurs déconnectés automatiquement dans le journal

en: Customize
fr: Personnaliser

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Redirect URL at logout
fr: URL de redirection à la déconnexion

en: About
fr: À propos

en: Redirect url
fr: URL de redirection

en: Enable watchdog Automated Logout logging
fr: Activer l'enregistrement des déconnexions automatiques dans le watchdog

en: You have been logged out due to inactivity.
fr: Vous avez été déconnecté pour cause d'inactivité.

en: Session automatically closed for %name by autologout.
fr: Session automatiquement fermée pour %name par autologout.

en: Role Name
fr: Nom du rôle

en: Message to display
fr: Message à afficher

en: Modal width
fr: Largeur de la fenêtre modale
