Automated Logout (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: User
fa: کاربر

en: Warning
fa: اخطار

en: About
fa: درباره
