Automated Logout (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Warning
ne: चेतावनी
