Automatic Updates (3.0.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: more
fa: بیشتر

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Version
fa: نسخه

en: Release notes
fa: یادداشت‌های انتشار

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: theme
fa: پوسته

en: Continue
fa: ادامه

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Update available
fa: به‌روزرسانی در دسترس است

en: module
fa: ماژول

en: Revoked!
fa: باطل شده!

en: Security update required!
fa: به‌روزرسانی امنیتی ضروری است!

en: Not supported!
fa: پشتیبانی نمی‌شود!

en: About
fa: درباره

en: Unknown status
fa: وضعیت ناشناخته

en: Limitations
fa: محدودیت ها

en: Operating in maintenance mode.
fa: فعالیت در حالت نگهداری.

en: (Security update)
fa: (به‌روزرسانی امنیتی)

en: (Unsupported)
fa: (پشتیبانی نشده)

en: Downloading updates
fa: در حال دانلود به‌روز‌رسانی‌ها

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
fa: انجام به‌روزرسانی همراه با قرار دادن سایت در حالت تعمیر (بسیار توصیه می‌شود)

en: Ready to update
fa: آماده برای به‌روزرسانی
