Automatic Updates (3.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: more
gu: વધુ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Release notes
gu: પ્રકાશન નોંધ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Up to date
gu: અધતિત

en: About
gu: વિશે

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
