Automatic Updates (3.0.0) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: more
sv: mer

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Release notes
sv: Anteckningar om utgåvan

en: Update
sv: Uppdatera

en: theme
sv: tema

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Up to date
sv: Aktuell

en: Update available
sv: Uppdatering tillgänglig

en: module
sv: modul

en: Requirements
sv: Krav

en: Security update
sv: Säkerhetsuppdatering

en: Revoked!
sv: Återkallad!

en: Security update required!
sv: Säkerhetsuppdatering krävs!

en: Not supported!
sv: Saknar stöd!

en: About
sv: Om

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Unknown status
sv: Okänd status

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Limitations
sv: Begränsningar

en: Operating in maintenance mode.
sv: Webbplatsen är i underhållsläge.

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: (Security update)
sv: (Säkerhetsuppdatering)

en: (Unsupported)
sv: (Stöds ej)

en: Downloading updates
sv: Laddar ned uppdateringar

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
sv: Genomför uppdateringar med webbplatsen satt i underhållsläge (starkt rekommenderat)

en: Ready to update
sv: Klar för uppdatering

en: Back up your database and site before you continue. <a href=":backup_url">Learn how</a>.
sv: Säkerhetskopiera din databas och webbplats innan du fortsätter. <a href=":backup_url">Lär dig hur</a>.
