Automatic Updates (3.0.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Update
ne: अपडेट

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
