Automatic Updates (3.1.4) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: more
ar: المزيد

en: Disabled
ar: معطل

en: Version
ar: النسخة

en: Release notes
ar: ملاحظات النسخة

en: Update
ar: تحديث

en: theme
ar: حلة

en: Continue
ar: متابعة

en: Up to date
ar: محَدَّث

en: Update available
ar: يوجد تحديث

en: module
ar: الوحدة

en: Security update
ar: تحديث أمني

en: Revoked!
ar: منقوض

en: Security update required!
ar: تحديث أمني ضروري.

en: Not supported!
ar: غير مدعوم

en: About
ar: حول

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Operating in maintenance mode.
ar: يعمل في وضع الصيانة.

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: (Security update)
ar: (تحديث أمني)

en: (Unsupported)
ar: (غير مدعوم)

en: Downloading updates
ar: جاري تحميل التحديثات

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
ar: تنفيذ عمليات التحديث والموقع في وضع الصيانة (موصى به بشدة)

en: Ready to update
ar: جاهز للتحديث
