Automatic Updates (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Update
az: Yeniləmə

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Experimental
az: Eksperimental

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
