Automatic Updates (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Severity level
pl: Poziom ważności

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version. It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
pl: Ta aktualizacja zawiera zmianę wersji major, zatem może nie być kompatybilne wstecznie z aktualnie zainstalowaną wersją. Zaleca się przestudiowanie not wydawniczych i kontynuowanie ze świadomością możliwych ryzyk.
