Automatic Updates (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Update
tr: Güncelle

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Security
tr: Güvenlik

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Experimental
tr: Deneysel

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Severity level
tr: Önem düzeyi

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
