Automatic Updates (8.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Update
id: Perbarui

en: Page
id: Halaman

en: Security
id: Keamanan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Experimental
id: Uji Coba

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Severity level
id: Tingkat keparahan

en: Asc
id: Urutan turun
