Automatic Updates (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Update
nl: Bijwerken

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Security
nl: Beveiliging

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Severity level
nl: Ernstniveau

en: Asc
nl: Oplopend

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version. It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
nl: Deze update is een major versie-update wat inhoudt dat deze mogelijk niet achterwaarts compatibel is met uw huidige versie. Het is aanbevolen dat u de opmerkingen bij de uitgifte leest en vervolgt op eigen risico.
