Automatic Updates (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Update
ru: Обновить

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Security
ru: Безопасность

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Experimental
ru: Экспериментальный

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Severity level
ru: Уровень опасности

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version. It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
ru: Это обновление является обновлением главной версии и оно может быть обратно несовместимым с вашей текущей версией. Рекомендуется перечитать информацию о выпуске и дальше продолжать на свой страх и риск.
