Automatic Updates (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Update
uk: Оновити

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Security
uk: Безпека

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Experimental
uk: Експериментальний

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Severity level
uk: Рівень ризику

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version. It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
uk: Це оновлення є оновленням головної версії і воно може бути зворотно несумісним з вашою поточною версією. Рекомендовано перечитати примітки до випуску і далі продовжувати на свій власний ризик.
