Automatic Updates (8.x-2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Version
tr: Sürüm

en: Release notes
tr: Sürüm notları

en: Update
tr: Güncelle

en: theme
tr: tema

en: Continue
tr: Devam et

en: Up to date
tr: Güncel

en: Update available
tr: Güncelleme mevcut

en: module
tr: eklenti

en: Security update
tr: Güvenlik güncellemesi

en: Revoked!
tr: Feshedildi!

en: Security update required!
tr: Güvenlik güncellemesi gerekiyor!

en: Not supported!
tr: Desteklenmiyor!

en: About
tr: Hakkında

en: Limitations
tr: Sınırlamalar

en: Operating in maintenance mode.
tr: Bakım modunda çalışma.

en: (Security update)
tr: (Güvenlik güncellemesi)

en: (Unsupported)
tr: (Desteklenmeyen)

en: Downloading updates
tr: Güncellemeler indiriliyor

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
tr: Güncellemeleri site bakım durumundayken uygulayın (özellikle önerilir).

en: Ready to update
tr: Güncelleme için hazır

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href=":update">database update script</a> immediately.
tr: Bazı modüllerin kurulacak veri tabanı şeması güncellemeleri var. Hemen <a href=":update">veritabanı güncelleme komut dosyasını</a> çalıştırmanız gerekir.

en: Back up your database and site before you continue. <a href=":backup_url">Learn how</a>.
tr: Devam etmeden önce veri tabanınızı ve sitenizi yedekleyin. <a href=":backup_url">Nasıl olduğunu öğrenin</a>.
