Automatic Updates (8.x-2.0-rc2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: more
az: daha çox

en: Version
az: Versiya

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: Update
az: Yeniləmə

en: Continue
az: Davam et

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Update available
az: Yeniləmə mövcuddur

en: Revoked!
az: Ləğv edildi!

en: Security update required!
az: Təhlükəsizlik yeniləməsi tələb olunur!

en: Not supported!
az: Dəstəklənmir!

en: About
az: Haqqında

en: Operating in maintenance mode.
az: Baxım rejimində işləyir.
