Automatic Updates (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: more
ca: més

en: Version
ca: Versió

en: Release notes
ca: Notes de versió

en: Update
ca: Actualitza

en: theme
ca: tema

en: Continue
ca: Continua

en: Up to date
ca: Actualitzat

en: Update available
ca: Actualització disponible

en: module
ca: mòdul

en: Security update
ca: Actualització de seguretat

en: Revoked!
ca: Revocat!

en: Security update required!
ca: Actualització de seguretat necessària!

en: Not supported!
ca: No suportat!

en: About
ca: Detalls

en: Operating in maintenance mode.
ca: Treballant en mode de manteniment.

en: (Security update)
ca: (Actualització de seguretat)

en: (Unsupported)
ca: (Sense suport)

en: Downloading updates
ca: Descarregant les actualitzacions

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
ca: Realitza les actualitzacions amb el lloc en mode de manteniment (molt recomanable)

en: Ready to update
ca: Preparat per actualitzar

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href=":update">database update script</a> immediately.
ca: Alguns mòduls tenen actualitzacions d'esquema de bases de dades per instal·lar. Hauríeu d'executar l'<a href=":update">script d'actualització de la base de dades</a> immediatament.
