Automatic Updates (8.x-2.3) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: more
pl: więcej

en: Version
pl: Wersja

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: Update
pl: Aktualizuj

en: theme
pl: skórka

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Update available
pl: Dostępna jest zaktualizowana wersja

en: module
pl: moduł

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Security update
pl: Aktualizacja bezpieczeństwa

en: Revoked!
pl: Projekt anulowany!

en: Security update required!
pl: Ze względów bezpieczeństwa wymagana aktualizacja!

en: Not supported!
pl: Pomoc techniczna nie jest udzielana!

en: About
pl: O stronie

en: Congratulations!
pl: Gratulacje!

en: Limitations
pl: Ograniczenia

en: Operating in maintenance mode.
pl: Praca w trybie przerwy technicznej.

en: (Security update)
pl: (Aktualizacja bezpieczeństwa)

en: (Unsupported)
pl: (Niedostępne)

en: Downloading updates
pl: Pobieranie aktualizacji

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
pl: Wykonywanie aktualizacji ze stroną w trybie przerwy technicznej (bardzo zalecane).

en: Ready to update
pl: Gotowe do aktualizacji

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href=":update">database update script</a> immediately.
pl: Niektóre moduły mają do zainstalowania aktualizacje schematu bazy danych. Należy natychmiast uruchomić <a href=":update">skrypt aktualizacji bazy danych</a>.

en: Back up your database and site before you continue. <a href=":backup_url">Learn how</a>.
pl: Wykonaj kopię zapasową swojej bazy danych i witryny przed kontynuacją. <a href=":backup_url">Dowiedz się jak to zrobić</a>.
