Automatic Updates (8.x-2.6) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: more
gl: máis

en: Version
gl: Versión

en: Release notes
gl: Notas da versión

en: Update
gl: Actualizar

en: theme
gl: tema

en: Continue
gl: Continuar

en: Up to date
gl: Actualizado

en: Update available
gl: Actualización dispoñible

en: module
gl: módulo

en: Revoked!
gl: Pechado!

en: Security update required!
gl: Requirese unha actualización de seguridade!

en: Not supported!
gl: Non soportado!

en: About
gl: Información

en: Unknown status
gl: Estado descoñecido

en: Operating in maintenance mode.
gl: Operando en modo de mantemento.

en: (Security update)
gl: (Actualización de seguridade)

en: (Unsupported)
gl: (Sen mantemento)

en: Downloading updates
gl: Baixando actualizacións

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
gl: Realizar actualizacións co sitio web en modo de mantemento (Altamente recomendado)

en: Ready to update
gl: Preparado para actualizar
