Automatic Updates (8.x-2.6) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: more
nn: meir

en: Version
nn: Versjon

en: Update
nn: Oppdater

en: Continue
nn: Hald fram

en: Up to date
nn: Oppdatert
