Autosave Form (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Message
fa: پیغام

en: Active
fa: فعال

en: Ok
fa: تایید

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی

en: Bundle
fa: بسته
