Autosave Form (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Message
lt: Žinutė

en: Active
lt: Aktyvus

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: Bundle
lt: Paketas
