Autosave Form (8.x-1.8) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Message
ar: الرسالة

en: Active
ar: نشط

en: Ok
ar: حسنًا

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات

en: Bundle
ar: الحزمة
