AWS S3 Key Checker (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Submit
ro: Trimite

en: Settings
ro: Setări

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
