AWS S3 Key Checker (8.x-1.0-rc4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: സഫിക്സ്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
