Azure Sync And Provisioning (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Value
de: Wert

en: Confirm
de: Bestätigen

en: Description
de: Beschreibung

en: Overview
de: Übersicht

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Import
de: Importieren

en: Export
de: Exportieren

en: Back
de: Zurück

en: Save
de: Speichern

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Sync
de: Synchronisierung

en: Email
de: E-Mail

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Query
de: Abfrage

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Mapping
de: Zuordnung

en: About
de: Über

en: Delete user
de: Benutzer löschen

en: How can we help you?
de: Wie können wir helfen?
