Azure Sync And Provisioning (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Filter
ur: فلٹر

en: Mapping
ur: میپنگ
