Azure Sync And Provisioning (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Value
fa: مقدار

en: Confirm
fa: تایید

en: Description
fa: شرح

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: Summary
fa: خلاصه

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Filter
fa: فیلتر

en: Phone
fa: تلفن

en: Query
fa: پرس و جو

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Note:
fa: توجه:

en: Attribute Name
fa: نام مشخصه

en: About
fa: درباره

en: The selected modules have been uninstalled.
fa: ماژول‌های انتخاب شده حذف شدند.
