Azure Sync And Provisioning (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Value
id: Nilai

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Description
id: Deskripsi

en: Overview
id: Sekilas

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Summary
id: Ringkasan

en: Allowed
id: Diperbolehkan

en: Filter
id: Saring

en: Phone
id: Telepon

en: Query
id: Kueri

en: Mapping
id: Pemetaan

en: About
id: Tentang

en: The selected modules have been uninstalled.
id: Modul yang anda pilih sudah di-uninstall.
