Azure Sync And Provisioning (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Value
nl: Waarde

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Overview
nl: Overzicht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Allowed
nl: Toegestaan

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Note:
nl: Notitie:

en: About
nl: Over

en: Delete user
nl: Gebruiker verwijderen

en: The selected modules have been uninstalled.
nl: De geselecteerde modules zijn gedeïnstalleerd.
