Azure Sync And Provisioning (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Value
ar: القيمة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Description
ar: الوصف

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Summary
ar: الملخص

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Allowed
ar: مسموح به

en: Filter
ar: انتقاء

en: Query
ar: استفسار

en: Mapping
ar: إقران

en: About
ar: حول

en: The selected modules have been uninstalled.
ar: تمت إزالة الوحدات المحددة.
