Azure Sync And Provisioning (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Description
pl: Opis

en: Overview
pl: Przegląd

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Allowed
pl: Dozwolone

en: Filter
pl: Filtr

en: Phone
pl: Telefon

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Operation
pl: Czynność

en: Query
pl: Zapytanie

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Note:
pl: Notatka:

en: About
pl: O stronie

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Delete user
pl: Usuń użytkownika

en: The selected modules have been uninstalled.
pl: Wybrane moduły zostały odinstalowane.

en: Application Name
pl: Nazwa aplikacji
