Azure Sync And Provisioning (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Description
uk: Опис

en: Overview
uk: Огляд

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Allowed
uk: Дозволений

en: Filter
uk: Фільтр

en: Phone
uk: Телефон

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Operation
uk: Дія

en: Query
uk: Запит

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Delete Users
uk: Видалити користувачів

en: Note:
uk: Зверніть увагу:

en: Attribute Name
uk: Назва атрибуту

en: About
uk: Про модуль

en: Add more
uk: Додати ще

en: Delete user
uk: Вилучити користувача

en: The selected modules have been uninstalled.
uk: Вибрані модулі було успішно видалено.

en: Application Name
uk: Назва застосунку

en: Clear logs
uk: Очистити журнали

en: Do Nothing
uk: Нічого не робити

en: Not Allowed
uk: Не дозволяється

en: Machine name of the field
uk: Машинне ім'я поля

en: How can we help you?
uk: Чим ми можемо допомогти?
