Azure Sync And Provisioning (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Description
az: İzahat

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: Query
az: Sorğu

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: The selected modules have been uninstalled.
az: Seçilmiş modullar silindi.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
