Backerymails (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Module
ar: الوحدة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Desc
ar: تنازلي

en: General
ar: عام

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Key
ar: المفتاح

en: Clear
ar: مسح

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
