Backerymails (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Module
fa: ماژول

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Desc
fa: نزولی

en: General
fa: عمومی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Key
fa: کلید

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
