Backerymails (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Settings
id: Pengaturan

en: Mail
id: Email

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: Module
id: Modul

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: General
id: Umum

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Key
id: Kunci

en: Clear
id: Bersihkan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: Asc
id: Urutan turun
