Backerymails (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Module
it: Modulo

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Desc
it: Disc

en: General
it: Generale

en: Sort by
it: Ordina per

en: Key
it: Chiave

en: Clear
it: Cancella

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Master
it: Principale
