Backerymails (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: To
ne: लाई

en: Clear
ne: सफा
